Radomsko się rozbiegało

Radomsko się rozbiegało

Po dwóch latach przerwy MOSiR wraca z ofertą sportową dla miłośników biegania. Po przerwie spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami wracają też biegi organizowane przez radomszczańskie stowarzyszenia sportowe. Co w planach na najbliższe tygodnie?

4 lipca odbędzie się Bieg Uliczny - VIII Memoriał Mariana Szymańskiego na dystansie 10 km. Organizatorami imprezy są Miasto Radomsko oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku. Partnerami są RUNdomsko, Rozbiegajmy Radomsko oraz Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko.

- Pakiety startowe szybko się rozeszły. Postanowiliśmy zwiększyć liczbę pakietów startujących o kolejne 20. To radość dla zawodników i nie ukrywam dla nas, bo po dwóch latach przerwy wróciliśmy z memoriałem Mariana Szymańskiego - komentuje gość portalu Radomsko24.pl, Marek Wyciszkiewicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku.

Rozmowa z Markiem Wyciszkiewiczem, dyrektorem MOSiR w Radomsku na portalu Radomsko24.pl w poniedziałek 28 czerwca, o godzinie 19.45.

Kolejne imprezy biegowe w Radomsku w najbliższym czasie. 11 lipca, Grupa Rozbiegajmy Radomsko, zaprasza na pierwszą edycję biegu (Z)BIEGOWISKO 2021 czyli dyszka i półmaraton z plusikiem. 3. edycja Biegu Stolarza odbędzie się 26 września na Wymysłówku w Radomsku.

Więcej o:
bieganie mosir radomsko irek staszczyk marek wyciszkiewicz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE