Radomsko: Pięciu policjantów pożegnało się ze służbą

Radomsko: Pięciu policjantów pożegnało się ze służbą Fot. KPP Radomsko

Pięciu zasłużonych mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku przeszło na emeryturę. Każdy z nich przez 32 lata sumiennie wypełniał słowa „Roty”.

W radomszczańskiej komendzie policji odbyło się uroczyste pożegnanie pięciu funkcjonariuszy, którzy po ponad 30 latach sumiennej służby przeszli na zasłużoną emeryturę. Jednakowo, bo od 1991 roku, zdobywali zawodowe szlify w strukturach patrolowo – interwencyjnych. Przez kolejne lata służyli jako dzielnicowi, dochodzeniowcy czy kryminalni. Dwóch z nich przez kilkanaście lat pełniło służbę w roli technika kryminalistyki oraz oficera dyżurnego radomszczańskiej komendy policji. Odznaczeni są medalami i odznakami za długoletnią służbę.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Radomsku – podinsp. Przemysław Mazurkiewicz w imieniu całej kadry kierowniczej podziękował za wszystkie lata nienagannej i rzetelnej postawy w służbie, jaką świeżo upieczeni emeryci wykazywali się przez lata swojej mundurowej drogi. Życzył im spełniania tych wszystkich marzeń, na które nie było czasu z powodu pełnionych obowiązków. Przyszedł również czas na słowa podziękowań ze strony odchodzących policjantów, którzy kolejno wskazywali na siłę wsparcia, na jaką mogli liczyć przez te liczne lata. Nieskrywane wzruszenie było najlepszym dowodem na to, jak dużą część siebie pozostawili w tej formacji i jak wiele zawdzięczają koleżankom oraz kolegom po fachu.

(info: KPP w Radomsku)

Więcej o:
radomsko policja radomsko policjanci emerytura pożegnanie policjantów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE