Radomsko Otwarte Miasto. Nowy oficjalny fanpage Radomska na Facebooku

Dziś 10 maja, został uruchomiony oficjalny fanpage Radomska w serwisie społecznościowym Facebook.

Dziś 10 maja, został uruchomiony oficjalny fanpage Radomska w serwisie społecznościowym Facebook.

Strona ma wypełnić przestrzeń w kontakcie między mieszkańcami a urzędem miasta, ale także przyciągnąć mieszkańców do kontaktu w łatwej i przystępnej formie.

- Założenie oficjalnego fanpage'a jest odpowiedzią na oczekiwania i prośby samych mieszkańców, którzy zwracali uwagę na potrzebę uruchomienia tej formy kontaktu. Cel i założenie jest takie by to mieszkańcy byli współredagującymi ten fanpage i czerpali z redagowania radość i satysfakcję.  Na fanpage'u będzie można znaleźć wiele informacji z życia miasta ale także gry, zabawy i konkursy  - mówi asystent prezydenta Kamil Bugdal.

Fanpage można odnaleźć pod adresem: www.facebook.com/RadomskoOtwarteMiasto

Cel i założenie jest takie by to mieszkańcy byli współredagującymi ten fanpage i czerpali z redagowania radość i satysfakcję.  Na fanpage'u będzie można znaleźć wiele informacji z życia miasta ale także gry, zabawy i konkursy.

- Zapraszamy do wejścia ten pierwszy raz, a później postaramy się, by każdy kto zagości przynajmniej raz został tu już na zawsze. Mamy nadzieję, że to będzie wspaniała zabawa i jednocześnie przygoda dla mieszkańców i redagująch – dodaje Kamil Bugdal.

Ukazał się także pierwszy wpis, w którym czytamy:

Radomsko - od 1266 roku miasto otwarte! Każdego kolejnego roku drzwi naszego miasta otwierają się ponownie. Na różne kultury i pomysły, na nowe idee i możliwości. A przede wszystkim na ludzi. Tych z bliska i z daleka. I nie inaczej jest teraz - w 750 rocznicę lokacji. Otwieramy drzwi do kontaktu. Niech ten fanpage będzie oknem, które otwarte na świat wirtualny pomaga w załatwieniu prawdziwych spraw mieszkańców Radomska i naszych gości. Zapraszamy do polubienia, kontaktów i wspólnego tworzenia naszego miasta także w przestrzeni wirtualnej.

Więcej o:
facebook magistrat urząd miasta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE