Radomsko na Google Street View

Nasze miasto znalazło się wreszcie w usłudze Google Street View, dzięki której można zwiedzić Radomsko oglądając panoramiczne widoki z poziomu ulicy

Nasze miasto znalazło się wreszcie w usłudze Google Street View, dzięki której można zwiedzić Radomsko oglądając panoramiczne widoki z poziomu ulicy.
Screen z usługi Google Street View


Obraz prezentowany przez Google Street View to 360-stopniowe panoramiczne zdjęcia wysokiej jakości. Dzięki odpowiednim przyciskom myszki można poruszać się we wszystkie strony, odwiedzając nawet wiele osiedlowych uliczek.

Jak używać?

Wystarczy wejść na stronę mapy.google.pl, zbliżyć mapę na obszar Radomska a następnie przeciągnąć tzw. Pegmana (pomarańczową ikonę człowieka znajdującą się po lewej stronie mapy, obok suwaka zbliżania/oddalania). Po chwili na ekranie ukaże się widok stworzony z perspektywy samochodu Google, czyli z około dwóch metrów nad powierzchnią ziemi. Za pomocą myszki oraz przycisków można zbliżać i oddalać widok, przemieszczać się w różne obszary naszego miasta.

W usłudze Google Street View znajduje się także wiele innych polskich miast i obiektów, można w ten sposób zwiedzić m.in. stadiony z Euro 2012.

Gdy nasza redakcja odkryła, że Radomsko można zwiedzać z Google Street View, od razu zaczęliśmy oglądać najbliższe nam miejsca. A może ktoś z czytelników Radomsko24.pl został uchwycony na zdjęciu podczas spaceru lub jazdy samochodem? Czekamy na komentarze!

Więcej o:
google google street view wycieczka zdjecia widok zdjęcia panoramiczne panorama wirtualna wycieczka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE