Radomsko na Brussels Design September

Nasze miasto, razem z Łodzią, reprezentuje województwo na corocznym festiwalu projektowania i przemysłów kreatywnych w Brukseli

Nasze miasto, razem z Łodzią, reprezentuje województwo na corocznym festiwalu projektowania i przemysłów kreatywnych w Brukseli.
Źródło: http://www.bruksela.lodzkie.pl/item/577-what-s-in-the-box-chairs-from-radomsko-city


Po raz dziewiąty przestrzeń miejska Brukseli zamieni się w centrum ekspozycji i wystaw oraz platformę spotkań projektantów i przedsiębiorców z całej Europy.

W tym roku województwo łódzkie prezentuje się na wspomnianym festiwalu po raz pierwszy. na wystawie będzie można zobaczyć prace m.in. absolwentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, a także meble radomszczańskiej firmy Fameg.

Wystawie towarzyszyć będą zaplanowane w tym samym czasie dodatkowe wydarzenia kulturalne i promocyjne, wśród nich 25 września koktajl networkingowy, do udziału w którym zaproszone zostało międzynarodowe grono przedsiębiorców, ekspertów i praktyków ze sfery przemysłów kreatywnych, biorących udział w odbywających się w tym samym czasie EU Design Days 2014 – wydarzeniu sieci ERRIN, w które także zaangażowało się nasze województwo.

Więcej o:
fameg bruksela belgia województwo łódzkie brussels design september
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE