Radomsko na Androidzie!

Od kilku dni użytkownicy urządzeń z systemem Android mają możliwość pobrania specjalnej aplikacji dotyczącej naszego miasta

Od kilku dni użytkownicy urządzeń z systemem Android mają możliwość pobrania specjalnej aplikacji dotyczącej naszego miasta.


Od teraz użytkownicy m.in. smartfonów oraz tabletów, w prosty sposób będą mogli być na bieżąco z tym co dzieje się w mieście.

W opisie aplikacji czytamy:

"Oficjalna aplikacja Miasta Radomsko, dzięki której będziesz na bieżąco ze wszystkimi interesującymi wydarzeniami.

Znajdziesz tu informacje o hotelach, restauracjach i ciekawych miejscach. Używając aplikacji będziesz mógł określić swoją lokalizację i wytyczyć trasę do każdego z tych miejsc, wybrać się na spacer do ciekawych miejsc, a także otrzymasz powiadomienia o nadchodzących wydarzeniach, awariach czy zagrożeniach. Bezpośrednio w aplikacji będziesz mógł zgłosić zauważoną usterkę w mieście z podaniem dokładnej lokalizacji i zdjęcia. Ponadto dostarczymy Ci świeże newsy z miasta. Zapraszamy do korzystania i odwiedzenia Radomska!"

Aplikacja zajmuje około 7,1 MB. Aby zadziałała, wymagany jest Android w wersji co najmniej 2.2. Urzędnicy zapowiadają, że w najbliższym czasie uruchomiona zostanie także wersja dla systemu IOS.

Link do aplikacji w Google Play.

 

Więcej o:
google play aplikacja smartfon tablet android
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE