Radomsko, Łódzkie 19.0o Wtorek, 20 Sierpnia 2019

Radomsko dba o finanse mieszkańców

Miasto

18 października podczas konferencji „Wiedzieć znaczy zarabiać” Radomsko otrzymało wyróżnienie „Gmina dbająca o finanse mieszkańców 2010”. - Już drugi rok z rzędu Biuro Informacji... ››

18 października podczas konferencji „Wiedzieć znaczy zarabiać” Radomsko otrzymało wyróżnienie „Gmina dbająca o finanse mieszkańców 2010”.

 

- Już drugi rok z rzędu Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor wraz z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich przyznaje przedstawicielom gmin wyróżnienia „Gmina dbająca o finanse mieszkańców”. Otrzymują je Jednostki Samorządu Terytorialnego, które przystąpiły do Programu Ochrony Finansów Samorządów realizowanego przez BIG InfoMonitor – mówi prezes BIG InfoMonitor, Mariusz Hildebrand.

 

Jak informuje Urząd Miasta Radomska – wyróżnienie zostało przyznane za aktywny udział samorządu w systemach wymiany informacji gospodarczej oraz troskę o finanse miejskie i przyczynianie się do zwiększenia bezpieczeństwa gospodarczego gminy miasta Radomsko.

 

W konferencji oraz uroczystości wręczenia wyróżnień uczestniczyli Skarbnik Miasta Jan Gustalik i Zastępca Skarbnika – Hanna Gorczyńska. Impreza odbyła się w Łodzi.

komentarze