Radomsko: Areszt za posiadanie narkotyków

Radomsko: Areszt za posiadanie narkotyków Fot. KPP Radomsko

Policjanci z Radomska zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który wbrew przepisom posiadał narkotyki. Kryminalni zabezpieczyli ponad 120 gramów substancji odurzających. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Sukcesem zakończyła się praca operacyjna policjantów z radomszczańskiej komendy. Kryminalni po uzyskaniu informacji przygotowali realizację w czasie, której zatrzymali 24-letniego mężczyznę posiadającego znaczne ilości narkotyków. Różnego rodzaju substancje odurzające funkcjonariusze znaleźli w odzieży zatrzymanego oraz w jego miejscu zamieszkania. Łącznie zabezpieczono ponad 120 gramów narkotyków.

- 24-latek do policyjnej celi trafił 2 lutego 2024 roku. Zatrzymany radomszczanin przyznał się do posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek prokuratora nadzorującego czynności wnioskował o tymczasowe aresztowanie 24-latka. 4 lutego sąd, po ocenie zgromadzonego materiału zastosował wobec radomszczanina trzymiesięczny areszt – informuje nadkomisarz Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Mężczyzna musi się liczyć z konsekwencjami naruszenia Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i zagrożenia karą pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Więcej o:
Areszt za posiadanie narkotyków Radomsko Radomsko Areszt za posiadanie narkotyków
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE