Radomsko: 22-latek uszkodził dwa samochody. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania

Radomsko: 22-latek uszkodził dwa samochody. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania

Policjanci zatrzymali 22-latka, który uszkodził zaparkowane w centrum Radomska samochody. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- W nocy, 14 września 2023 r. dyżurny radomszczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednym z przyblokowych parkingów w Radomsku jakiś mężczyzna kopie i uderza pięściami w zaparkowane samochody. Na miejsce został natychmiast skierowany patrol policji, który zebrał od świadków niezbędne dane, pozwalające na identyfikację sprawcy tego przestępstwa. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Przy ul. Leszka Czarnego dostrzegli osobę odpowiadającą ustalonemu wcześniej rysopisowi. Okazało się, że to 22-latek mieszkający w Radomsku – mówi Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami przyznał się do uszkodzenia dwóch pojazdów. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

22-latek był trzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Uszkodzenia pojazdów zostały oszacowane na kwotę blisko 2,5 tys. złotych.

Więcej o:
radomsko policja radomsko zatrzymanie uszkodzenie samochodów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE