Radny Więcek: Blisko dwa miliony złotych w błoto. Miasto remontuje wyremontowane drogi

Radny Więcek: Blisko dwa miliony złotych w błoto. Miasto remontuje wyremontowane drogi Fot. facebook/ Łukasz Więcek

Radny Rady Miejskiej w Radomsku Łukasz Więcek skomentował remonty róg, realizowane przez radomszczański magistrat. Stwierdził, że remontowane są drogi, które zostały już wyremontowane.

Opinię na temat drogowych inwestycji, radny Łukasz Więcek zamieścił na swoim facebookowym profilu.

- Nie wiem jak to się stało. Moim zdaniem to zupełne nieporozumienie. Urząd Miasta w ramach remontu dróg w dzielnicy Kowalowiec, remontuje już wyremontowane drogi.

Ulica Prusa, Północna i Południowa były niedawno remontowane. Ulica Prusa kompleksowo a Południowa i Północna mają nowe nakładki. Nakładki te są w bardzo dobrym stanie i zdecydowanie nie wymagają remontu. Mimo tego w najbliższym czasie ich nawierzchni zostanie zerwana i wylana na nowo. Jednocześnie remontowane są ulice takie jak Gołębia, które są zwężane i brakuje środków na budowę chodnika. Za te dwa miliony można by wybudować chodniki we wszystkich remontowanych drogach, które ich nie mają.

Ta co sie dzieje to niegospodarność i brak wyobraźni. To też brak szacunku dla mieszkańców naszego Miasta, którzy mieszkają przy drogach nieutwardzonych i od lat zabiegają o ich remont. Wspólnie z radną Katarzyną Wośko spotkaliśmy się z mieszkańcami. Widać u nich brak zrozumienia dla tego typu działań. Katarzyna Wośko już wcześniej złożyła wniosek aby przy wszystkich zwężanych na Kowalowcu drogach wybudować chodniki – pisze radny Łukasz Więcek.

Pod wpisem radnego wywiązała się ożywiona dyskusja.

- Ja j..e!!! I nie przepraszam za słowo, bo siarczyściej tu trzeba zakląć!!! Czy ten pilot z nami leci, czy odleciał zupełnie?!?!?! I proszę lekarza od miasta, by nie wciskał kitu, że tak trzeba, że Prusa wymaga nowej nakładki, że sralis magdalis!!! Ludzie kochani, czas na pobudkę. Najwyższy czas!!! – skomentowała miejska radna, Wioletta Pal.

Wpis skomentowała również Karolina Turowska z Wydziału Informacji i Promocji Urzędu Miasta w Radomsku.

- Remont na ul. Prusa nie zakłada wymiany nawierzchni, a jedynie krawężników po jednej stronie oraz uzupełnienie ubytków w jezdni - napisała.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko inwestycje remonty dróg kowalowiec łukasz więcek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE