Radny Jacek Gębicz maseczkę nosi tylko z rozsądku

Radny Jacek Gębicz maseczkę nosi tylko z rozsądku

Gdy w szpitalach zaczyna brakować miejsc, a w radomszczańskiej placówce oddział dziecięcy będzie przystosowany dla chorych na COVID-19, komentarze niektórych radnych mogą budzić zdziwienie opinii publicznej. Zwłaszcza radnego Jacka Gębicza (w marszu antycovidowców w Radomsku nie brał udziału) komentarz budzi refleksje.

- Nie prowadzę takich statystyk, czy wśród radnych jestem w mniejszość czy w większości, w ocenie czy koronawirus jest czy go nie ma. Moim zdaniem wirus jednak jest, środki ostrożności są głęboko przesadzone – mówi w rozmowie  z Irkiem Staszczykiem, Jacek Gębicz (Wspólny Samorząd) radny Rady Miejskiej w Radomsku.

Okazuje się że radny Gębicz jest też zdecydowanym przeciwnikiem noszenia maseczek w przestrzeni publicznej.

- No cóż jest taki nakaz trzeba się stosować. Noszę maseczki z szacunku dla ludzi którzy sobie tego życzą i wierzą w koronawirusa -oznajmił radny.

- Gdy jest ludzi dużo to noszę maseczkę z rozsądku, natomiast gdy jest przestrzeń otwarta nie widzę potrzeby noszenia - dodaje.  

Cała rozmowa z radnym Jackiem Gębiczem na portalu Radomsko24.pl, w programie „Staszczyk niezależnie” w środę 14 października godz. 19.45.

Więcej o:
irek staszczyk ireneusz staszczyk jacek gębicz
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE