Radni KO przekazali nadwyżkę diety dla strażaków z OSP Sucha Wieś

Radni KO przekazali nadwyżkę diety dla strażaków z OSP Sucha Wieś

Radni Miejscy oraz powiatowi Koalicji Obywatelskiej w Radomsku co miesiąc przekazują nadwyżkę diet, która trafia do nich po przegłosowaniu podwyżek przez koalicję rządząca. Tym razem wsparcie finansowe trafiło do strażaków z OSP Sucha Wieś.

- Byliśmy przeciwni wprowadzeniu tych podwyżek z wielu względów ekonomicznych i społecznych. Uważamy, że w tak trudnych i ciężkich czasach jest to bezzasadne, ponieważ cierpi na tym budżet miasta i jego mieszkańcy – mówią radni KO w Radomsku.

- Pomimo naszej woli środki te do nas trafiają, więc postanowiliśmy wspierać organizacje, podmioty i osoby z naszego miasta i okolic, które swoją ciężka pracą, oraz poświęceniem, zaangażowaniem dają nam poczucie bezpieczeństwa i możliwości rozwoju czy powrotu do zdrowia, a które we wspomnianych ciężkich czasach borykają się z problemami finansowymi – zauważają.

Tym razem wsparcie finansowe trafiło do OSP Sucha Wieś.

- Bardzo cenimy ich działalność i wiemy, że jednostka ta się rozwija i tego wsparcia potrzebuje. Strażacy z Suchej Wsi o każdej porze dnia i nocy gotowi są nieść nam pomoc, narażając swoje życie i zdrowie, wykazując się przy tym wielką odwagą i zaangażowaniem. Jak mało kto wiedzą, ile znaczy pomoc drugiemu człowiekowi w potrzebie. Pamiętajcie, że cokolwiek dobrego uczynimy naszemu bliźniemu, zyskuje na tym nasza dusza – podkreślają radni KO.

Więcej o:
koalicja obywatelska radomsko koalicja obywatelska ko osp sucha wieś diety
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE