Radomsko, Łódzkie 1.5o Wtorek, 28 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Puchar Niezdobywców Pucharów. Gramy dla Amelki

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

Stowarzyszenie „Wspólny Samorząd”, Stowarzyszenie Motocyklowe Czarny Radomsko i Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku zapraszają 18 stycznia 2020 roku, na II edycję turnieju o Puchar Niezdobywców Pucharów.

- Nasz turniej, podobnie jak jego I edycja będzie imprezą charytatywną. Przed oraz w trakcie turnieju będziemy zbierać fundusze na leczenie i rehabilitację 8-letniej Amelki Szewczyk, u której zdiagnozowano samoistny krwotok mózgowy o rozległym umiejscowieniu. Dziewczynka wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji, by móc poruszać się o własnych siłach i wrócić do pełni zdrowia – mówi Marcin Półrola, jeden z organizatorów wydarzenia.

Przypomnijmy, że w II edycji PNP2020 zagrają: Klub Sportowy Victoria Łódź, Rol-best Piotrków Trybunalski, Dar Placencja, Team forBET, LZS Chrząstawa, Klub Sportowy Żądło Sucha Psina oraz LZS Radziechowice Drugie.

Puchar Niezdobywców Pucharów został objęty Patronatem PZPN Grassroots Piłka dla wszystkich oraz patronatem Beaty Pokory, Starosty Powiatu Radomszczańskiego. Organizatorem wydarzenia jest klub Pogrom Radomsko.

komentarze