Publiczna dyskusja na temat zmian w centrum miasta

Publiczna dyskusja na temat zmian w centrum miasta

W Urzędzie Miasta (17 lipca) odbyła się publiczna dyskusja nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu terenu miasta Radomska w rejonie placu 3 Maja, ul. Narutowicza, Joselewicza, Fabianiego, Brzeźnickiej i Reymonta wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Spotkanie prezydenta z mieszkańcami Radomska odbyło się Urzędzie Miasta. Na spotkaniu główny projektant planu Gabriel Ferliński, przedłożył przybyłym plan i zasięg działania zagospodarowania centrum miasta Radomsko.

Przypomniał również, że wciąż można do urzędu kierować wnioski z uwagami co do zagospodarowania terenu, do 14 sierpnia włącznie.

Uwagi i zapytania miała tylko jedna przybyła mieszkanka Radomska – Wioletta Pal, kandydatka na prezydenta. Na wszystkie wątpliwości odpowiadał projektant Ferliński. Interesowały ją między innymi kwestie związane z zadaszeniem dziedzińca przy Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Pytała też czy urbanista przewidział możliwość postawienia masztu telefonii komórkowej w odniesieniu do punktu o zasadach kształtowania zabudowy i sposobu zagospodarowania terenu w kwestii wysokości zabudowy nieprzekraczającej 100 metrów wysokości.

Więcej o:
debata plan urząd mista
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE