PSP nr 1 zaprasza na kiermasz wielkanocny

PSP nr 1 zaprasza na kiermasz wielkanocny

Piękne ozdoby świąteczne, stroiki przygotowane przez uczniów szkoły, oraz pyszne domowe ciasta wypieku rodziców pojawią się na kiermaszu wielkanocnym, który organizuje PSP nr 1 w Radomsku.

Kiermasze organizowane przez Radę Rodziców, Grono Pedagogiczne oraz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 stają się już pewną tradycją. Zawsze przed Świętami Bożego Narodzenia oraz przed Świętami Wielkanocnymi organizowane na placu parafialnym Parafii NMP Królowej Polski.

Nie inaczej będzie w tym roku. Tego dnia na stoisku pojawiają się piękne ozdoby świąteczne, stroiki przygotowane przez uczniów szkoły, oraz pyszne domowe ciasta wypieku rodziców.

Dochód uzyskany z kiermaszu przekazywany jest na rzecz i potrzeby szkoły. To właśnie dzięki temu udało się wybudować na placu szkolnym nowoczesny i bezpieczny plac zabaw, ale również udało się z tych pieniędzy wesprzeć w bieżących potrzebach placówkę, poprzez np: zakup i montaż rolet, montaż podłogi w szkolnej sali muzealnej. Zakupiono również wiele pomocy dydaktycznych oraz ufundowano nagrody w wielu szkolnych konkursach.

Kiermasz Wielkanocny odbędzie się 7 kwietnia 2019 r. - start już od godziny 7.30. Kiermasz trwał będzie przez cały dzień, a na pewno do wyczerpania zapasów.

Więcej o:
psp nr 1 radomsko kiermasz wielkanocny
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE