Przystanek Cooltura Foto Pozytyw. Zbiórka na remont siedziby

Przystanek Cooltura Foto Pozytyw. Zbiórka na remont siedziby

Fundacja Foto Pozytyw z Radomska od samego początku powstania realizuje działania w zakresie edukacji fotograficznej dzieci, młodzieży osób dorosłych, jak również innych środowisk społecznych. Teraz ma jeszcze jeden cel: stworzenie galerii fotograficznej. Na remont siedziby przy ul. Przedborskiej potrzebne są jednak spore środki.

- Pieniądze zbieramy na remont siedziby, którą to otrzymaliśmy jako najemcy od prezydenta miasta Radomska. Siedziba ta pozwoli nam na realizacje celów. Biorąc pod uwagę grupową formę prowadzenia zajęć fotografia pomaga także uczyć współdziałania z innymi i rozwijać zdolność tworzenia więzi. Sprzyja to wszystko integracji grupy, która to wzajemnie się motywuje, poznaje się i swoje cechy charakteru – mówi Marcin Kwarta, prezes fundacji.

- Zebrane środki finansowe planujemy przeznaczyć na remont lokalu gdzie stworzymy galerię fotograficzną. Studio do nauki fotografii. Studia do nauki cyjanotypii XIX wiecznej techniki szlachetnej fotografii. Przestrzeni do spotkań warsztatowych, prelekcji spotkań z ciekawymi osobami. Przystanku od biegu dnia codziennego. Przestrzeni do działań i integracji młodzieży z różnych środowisk społecznych. Miejsce spotkań, nauki azylu dla benificjentów naszych projektów - dodaje.

Zbiórka na remont siedziby prowadzona jest w serwisie pomagam.pl w tym miejscu. Potrzeba 10 tys. zł.

Więcej o:
foto pozytyw fundacja pozytwyw warszaty fundacja remont siedziby
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE