Przyjazne miejsce pracy

Przyjazne miejsce pracy

Ponad 120 000 m2 powierzchni magazynowej i 4000 miejsc pracy – niemiecki potentat odzieżowy Zalando wraz z operatorem logistycznym firmą DHL Supply Chain nabierają rozpędu i cały czas rekrutują do centrum dystrybucyjnego w Głuchowie (powiat Łódź Wschód) przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą krajową nr 12.

DHL oferuje bezpłatny transport pracowniczy, dofinansowanie do posiłku, bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych, świeże owoce, kursy językowe, a przede wszystkim duże możliwości rozwoju zawodowego.

- W pierwszej kolejności doceniamy zaangażowanie naszych pracownikom i rozwijamy ich potencjał. Są z nami osoby, które zaczynały jako pracownicy magazynowi, rozwijali się poprzez stanowiska trenerów lub pracowników wsparcia magazynowego, a dziś są liderami zespołu oraz widzimy ich potencjał na dalszy rozwój na stanowiska managerskie. „Chcę żeby moi pracownicy czuli się dobrze w naszym miejscu, każdy z nas spędza tu sporą część swojego dnia, dlatego też tak bardzo zależy mi na budowaniu pozytywnej atmosfery i przyjaznego miejsca pracy.” (Andrzej Stoiński, Dyrektor Oddziału).

Przed DHL duże wyzwanie, obecnie w Głuchowie pracuje blisko 1000 osób, a w samym 2020 roku liczba ta na wzrosnąć do 2500 osób. Kluczem do tego ma być właśnie pozytywna atmosfera, która tworzy to przyjazne miejsce pracy. Z okazji urodzin każdy pracownik jest zapraszany na wspólne śniadanie z Dyrektorem Oddziału i pozostałymi osobami urodzonymi w danym miesiącu. Budujemy kulturę pracy poprzez świętowanie dobrych wyników i organizujemy pikniki pracownicze.

- Zanim rozpoczęłam pracę w DHL nie wierzyłam w siebie. Kilka lat spędziłam nie pracując, wychowując moje dzieci i wydawało mi się, że nie odnajdę się na rynku pracy. W Głuchowie ponad rok temu zaczynałam jako pracownik magazynowy, później zostałam trenerem, a obecnie jestem liderem zespołu. Dzięki temu miejscu wierzę w siebie, a mój fantastyczny zespół napędza mnie każdego dnia do działania. (Magdalena Raźniak-Smyczek, lider zespołu, dział zwroty).

Towar, który sprzedaje Zalando to w dużej mierze ubrania, a co za tym idzie lekkie paczki. Jest to praca odpowiednia zarówno dla kobiet i dla mężczyzn. Poszukujemy pracowników magazynowych, operatorów wózków widłowych, liderów zespołu, a także kierowników obszaru. Uruchamiamy także zmianę weekendową, dedykowaną dla osób, które chciałby pracować tylko w weekendy. Każdy może podejrzeć jak wygląda magazyn w Głuchowie, zanim podejmie decyzje o rozpoczęciu pracy u nas, nie wychodząc z domu na filmie dostępnym w mediach społecznościowych: https://youtu.be/ycRSYza7QMU

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, które odbędzie się 8.01.2020r (środa) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, ul. Tysiąclecia 2 w godz. 10.00-14.00.

Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie:
https://www.olx.pl/oferta/pracownik-magazynowy-CID4-IDCWZ5m.html
Swoje aplikacje możecie także wysyłać na adres: pracujwdhl@dhl.com
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 728 497 487.

Więcej o:
dhl radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE