Przygotowania trasy biegu na „Radomsko Extreme 2019”

Przygotowania trasy biegu na „Radomsko Extreme 2019” Fot. MOSiR

III edycja ,,Radomsko Extreme 2019” zbliża się wielkimi krokami. Szykowana jest trasa biegu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku przedstawił kilka z ponad 40 przeszkód, które czekają na uczestników.

Tegoroczna edycja biegu ekstremalnego „Radomsko Extreme 2019” odbędzie się w sobotę, 10 sierpnia. Na Wymysłówku właśnie powstaje tor przeszkód, który będą musieli pokonać uczestnicy. Na trasie uczestnicy znajdą przeszkody, które zweryfikują ich sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną.

Kończony jest też montaż sceny, na której miłośnicy rockowego brzmienia usłyszą koncert m.in. Grupy Eddie – Marty Zalewskiej z zespołem.

Imprezie towarzyszyć będzie piknik militarny, w programie którego znajdują się pokazy Szwadronu 25. Brygady Kawalerii Powietrznej, pokazy Wojsk Obrony Terytorialnej z Łodzi, pokaz Sekcji Spadochronowej przy WAT Warszawa, stoisko WKU Tomaszów Mazowiecki oraz Fundacji Sprzymierzeni z Grom oraz koncerty.

Więcej przeczytasz tutaj - Ruszyły przygotowania do „Extreme Radomsko”

Więcej o:
radomsko bieg ekstremalny extreme radomsko 2019 bieg wymysłówek extreme radomsko mosir bieg mosir piknik militarny radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE