Przygotowania do Wigilii Radomszczan

Każdy z nas wie, co to przedświąteczna krzątanina. Sprzątanie, porządki oraz oczywiście gotowanie. Wszystko to, aby spędzić jak najlepiej najpiękniejszy okres w roku - Święta Bożego... ››

foto: stanley76rskoKażdy z nas wie, co to przedświąteczna krzątanina. Sprzątanie, porządki oraz oczywiście gotowanie. Wszystko to, aby spędzić jak najlepiej najpiękniejszy okres w roku - Święta Bożego Narodzenia. W naszym mieście po raz kolejny, tak jak w poprzednich latach, zostanie zorganizowana Wigilia Wszystkich Radomszczan.

 

 

Spotkanie wigilijne odbędzie się w sobotę 17 grudnia na placu 3 Maja. W wigilijny wieczór mieszkańcy Radomska będą mogli spotkać się i podzielić opłatkiem, który jest symbolem pojednania i przebaczenia, znakiem przyjaźni i miłości. Dzielenie się nim na początku wieczerzy wigilijnej wyraża chęć bycia razem. Wspólne kolędowanie, choinka oraz spożywanie wigilijnych potraw sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy dla wszystkich obecnych.


Uczestnikami Wigilii Radomszczan będą podopieczni pomocy społecznej, członkowie organizacji pozarządowych, przedstawiciele instytucji, przedsiębiorcy, ludzie kultury, sportu, każdy mieszkaniec miasta, który zechce spędzić tego dnia czas na placu 3 Maja.


Aby wszystko mogło dojść do realizacji niezbędne jest wsparcie w jego przygotowaniu. Prezydent Anna Milczanowska apeluje do wszystkich radomszczan z gorąca prośbą o włączenie się w organizację tej wyjątkowej Wigilii.


Ciekawą propozycją jest także wzięcie udziału w kiermaszu świątecznym, który odbędzie się w tym dniu w godz 10 -17.

 

Jeśli chcielibyście Państwo wystawić swoje produkty prosimy o kontakt z Wydziałem Spraw Obywatelskich UMR do dnia 12 grudnia 2011 r. Wpłaty na Wigilię Radomszczan można przekazywać na konto Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku, nr konta: 21898000092001003754270007, tytułem: darowizna na zorganizowanie wigilii dla mieszkańców Radomska. Szczegółowych informacji dotyczących Wigilii Radomszczan udziela: p. Katarzyna Dudek z Wydziału Spraw Obywatelskich UMR tel.044 685 44 85 e-mail: katarzyna.dudek@radomsko.pl

Więcej o:
wigilia radomszczan święta bożego narodzenia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE