Przez takich kierowców dochodzi do wypadków. Nadaje się na STOP CHAM

Przez takich kierowców dochodzi do wypadków. Nadaje się na STOP CHAM Fot. screen/radomszczańscy mistrzowie kierownicy

Facebookowy profil Radomszczańscy Mistrzowie Kierownicy dostarczył kolejny film nieodpowiedzialnego kierowcy. Nieodpowiedzialny to i tak delikatne określenie. Na usta cisną się mocniejsze słowa.

Chodzi o sytuację ze skrzyżowania ulic Tysiąclecia-Wyszyńskiego w Radomsku. Widać na nim kierowcę białego samochodu, który czeka na zielone światło, aby kontynuować jazdę ulicą Tysiąclecia. Na sygnalizatorze zapala się właściwe światło i rusza. W tej samej chwili na pasie obok pojawia się inny samochód (ciężko jest rozpoznać markę i dostrzec tablice) i na CZERWONYM świetle wjeżdża na skrzyżowanie i udaje się w ulicę Wyszyńskiego w stronę Starego Cmentarza. Na nagraniu widać też, że chwilę wcześniej przejście opuściło kilka osób.

Filmik nie ma daty, ani godziny. Jest tylko okraszony komentarzem: „Nie było czerwone, to głęboki pomarańcz”.

Miejmy nadzieję, że ten filmik trafi dla kanał na YT „STOP CHAM” gdzie pokazywane są idiotyczne wyczyny polskich kierowców. Miejmy też nadzieję, że trafi też w ręce policyjnych specjalistów (a wiemy, że czytają nasz portal i oglądają Radomszczańskich Mistrzów Kierownicy) i uda się odnaleźć tego kierowcę i odpowiednio ukarać.

Więcej o:
policja policja radomsko wypadek wypadek radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE