Przez kilka dni będą utrudnienia na A1!

Przez kilka dni będą utrudnienia na A1!

W związku z kolejnymi etapami prac przy budowie autostrady A1, od środy, 5 listopada 2020 r. do najbliższego wtorku 10 listopada prowadzone będą roboty związane z montażem elementów wiaduktów biegnących nad autostradą A1 na odcinku między węzłem Tuszyn i węzłem Piotrków Trybunalski Zachód, co będzie wymuszało chwilowe zatrzymania ruchu na autostradzie.

- w nocy z 5/6 listopada prace będą prowadzone na wiadukcie na drodze Sierosław – Imielnia na 340-ym kilometrze trasy,
- w nocy z 6/7 listopada dotyczy to wiaduktu na drodze Doły Brzeskie – Przydatki na 341-ym kilometrze trasy,
- w nocy z 9/10 listopada takie prace będą prowadzone na wiadukcie drogi Karlin - Papieże, czyli na 342-im kilometrze drogi
- w nocy z 10/11 listopada dotyczy to drogi: Władysławów – Żychlin na 345-ym kilometrze trasy.

- W każdym z wymienionych przypadków prace będą się rozpoczynały o godzinie 17.00 pierwszego dnia i kończyły ok. 8.00 dnia następnego. W tym czasie ruch na autostradzie (dotyczy to zarówno kierunku do Łodzi, jak i do Katowic) będzie zatrzymywany maksimum do 15 minut, po czym zostanie wznowiony, aby umożliwić przejazd samochodom, które zostały zatrzymane. Czynność będzie powtarzana do kilkunastu razy w ciągu nocy – mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA.

- Apelujemy do kierowców o bardzo uważne obserwowanie oznakowania i bezwzględne stosowanie się do niego. Wskazany odcinek można ominąć jadąc tzw. starą trasa, czyli DK12/91 – dodaje Maciej Zalewski.

Więcej o:
autostrada a1 budowa gddkia łódź utrudnienia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE