Przegrana tenisistek UMLKS Radomsko na inaugurację ligi

Przegrana tenisistek UMLKS Radomsko na inaugurację ligi

Od porażki we własnej hali, rozpoczęły sezon drugoligowe tenisistki UMLKS Radomsko. W niedzielę 29 września, uległy drużynie Kusy Łobudzice 4:6.

Po zaciętym spotkaniu przegrały 4:6 z Kusym Łobudzice. Punkty dla radomszczanek zdobyły: Dominika Pluta 2,5 oraz Kinga Więcławska 1,5.

- Niestety podobnie jak w ubiegłym roku też przegrywamy inaugurację ligi z Łobudzicami 4:6. Muszę dodać ze zespół gości poważnie się wzmocnił czołową zawodniczką ligi Olą Simą. To jej wygrane zdecydowały o naszej porażce. Nasze dziewczęta walczyły bardzo ambitnie. Aż pięć gier to partie 5 setowe i do remisu, który byłby sprawiedliwym wynikiem zabrakło kilku wygranych piłeczek. Patrycja Mazurek jak i Ola Niemiec przegrały decydujące pojedynki po 2:3 – mówił po spotkaniu trener Jacek Kawka.

W następną sobotę (5 października) o 10,00 zawodnicy UMLKS Radomsko, występujący w III lidze, grają we własnej hali z MKT Rzgów, a na wyjeździe w niedzielę w Moszczenicy. Zagra też drużyna rezerw w Gorzkowicach z miejscowym GUKS.

Więcej o:
tenis umlks umlks radomsko tenis radomsko tenis umlks radomsko tenis liga radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE