Przegrana 1:3 siatkarzy METPRIM Volley Radomsko z AZS STOELZLE Częstochowa

Przegrana 1:3 siatkarzy METPRIM Volley Radomsko z AZS STOELZLE Częstochowa Fot. S. Nems

METPRIM Volley Radomsko przegrał 1:3 z AZS STOELZLE Częstochowa w meczu 18. kolejki II ligi siatkówki. W obecnym sezonie siatkarze z Radomska nie odnieśli jeszcze zwycięstwa.

Mecz, który rozegrano 2 lutego w miejskiej hali przy PSP nr 6 lepiej rozpoczęli goście, którzy wygrali dwa sety 19:25 i 22:25. W trzecim secie grano na przewagi i tutaj lepiej zagrali zawodnicy Volleya i zwyciężyli 27:25. Czwarty set należał do drużyny AZS STOELZLE Częstochowa, bo goście wygrali 19:25 i tym samym cały mecz 3:1. MVP meczu: Artur Brzostowicz z AZS.

To już 18 porażka Volley w obecnym sezonie II ligi. Następny mecz radomszczanie rozegrają 17 lutego. Ich rywalem w wyjazdowym meczu będzie Zaksa Strzelce Opolskie.