Przedstawiamy nowy Huawei Band 4 Pro: Świetny monitor fitness

Przedstawiamy nowy Huawei Band 4 Pro: Świetny monitor fitness

W tej nowoczesnej erze innowacji technologicznych Urządzenia elektroniczne pomagają nam w każdym aspekcie. Te urządzenia elektroniczne zbierają informacje i przetwarzają te informacje w celu uzyskania najdokładniejszych wyników. Podobnie jak tam, ogromny postęp technologiczny w dziedzinie szpitali zdrowotnych w dzisiejszych czasach w dużej mierze zależy od elektronicznych gadżetów zdrowotnych, aby utrzymać organizm w ryzach.

Ale w dzisiejszych czasach te gadżety elektroniczne związane ze zdrowiem nie ograniczają się do szpitali, obecnie możesz nosić te gadżety związane ze zdrowiem na nadgarstkach lub trzymać je w kieszeniach.

Przedstawię więc jeden z cudów urządzenia zdrowotnego, które zostało zaprojektowane przez Huawei, znane jako Huawei Band 4 Pro.

Możemy również nazwać te urządzenia zdrowotne również znanymi jako monitory kondycji, ponieważ dobrze śledzą funkcje organizmu.

Omówmy niektóre cechy i funkcje Huawei Band 4 Pro.

Projekt

Huawei band 4 pro ma metaliczny i plastikowy element, który dodaje mu uroku i wykończenia. Opaska ma grubość 11 mm przy długości ok 45mm, w tym kolorowy wyświetlacz AMOLED

o świetnej rozdzielczości: 240 X 120 px, a ten ekran ma te wymiary (21,6 mm x 10,8 mm). Ta opaska jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych, oprawka jest w kolorze czarnym lub różowego złota, a pasek w kolorze czarnym, czerwonym i różowym. Trzeba przyznać, że w porównaniu do innych wariantów serii Huawei Band, które są nieco cięższe, są bardzo lekkie i wygodne w noszeniu. Ten wariant waży 25 g.

Dlaczego nazywamy Huawei band 4 pro Health trackerem fitness?

Ma pewne czujniki, które mogą monitorować różne aspekty zdrowotne, takie jak inteligentne monitorowanie tętna za pomocą profesjonalnych narzędzi optycznych i zaawansowany procesor AI, który rejestruje tętno i sygnalizuje niezwykle prawidłowy zakres za pomocą wibracji. Posiada również czujnik, który może wykryć poziom saturacji krwi, który jest ważnym parametrem odzwierciedlającym zaopatrzenie w tlen w twoim ciele, dzięki czemu możesz trenować zgodnie z poziomem zaopatrzenia w tlen i wyświetla te informacje na ekranie lub w aplikacji Hawaii Health .

Większość opasek nie ma technologii GPS, ale opaska Huawei Band 4 Pro ma moduł GPS, który może pomóc w zapisaniu trasy podróży bez użycia telefonu komórkowego, a także śledzi bieganie, jazdę na rowerze, pływanie i konwertuje na dane GPS, które można wyświetlić w aplikacji Zdrowie Huawei.

Opaska Huawei 4 Pro ma jedną z najlepszych baterii, ponieważ może działać do 7 dni przy włączonych wszystkich funkcjach, takich jak aktywny HUAWEI TruSleep ™, włączony inteligentny pomiar tętna, ekran na około. 500 razy dziennie, powiadomienia: ok. 30 wiadomości dziennie, 2 rozmowy dziennie, 2 alarmy dziennie, 7 godzin snu.

Ostateczny werdykt

Huawei band 4 pro może również mieć dodatkowy telefon komórkowy, który jest obecny na twoim nadgarstku. wiemy, że Huawei band 4 pro nie może całkowicie zastąpić telefonu komórkowego, ale może pomóc w pewnym stopniu, na przykład powiadamiać Cię o wiadomościach, e-mailach, nieodebranych połączeniach lub o połączeniach przychodzących i różnych powiadomieniach, ze świetną technologią Bluetooth 4.2 2,4 GHz, która ma zasięg do 10 m i można go łatwo podłączyć do smartfonów, z systemem Android 4.4 lub nowszym do urządzeń z systemem iOS od 9.0 lub nowszym.

Huawei band 4e opinie recenzje są w większości pozytywne od użytkowników, którzy wyrażają opinię, że Huawei Band 4 Pro utrzymuje i zapewnia najlepsze wyniki śledzenia kondycji na Twoim opasce i w Twojej lub aplikacji Huawei Health.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE