Przedbórz: 23-latek posiadał narkotyki. Został zatrzymany

Przedbórz: 23-latek posiadał narkotyki. Został zatrzymany Fot. KPP w Radomsku

Policjanci z Przedborza zatrzymali 23-letniego mieszkańca woj. świętokrzyskiego, który posiadał przy sobie kilka gotowych porcji konsumpcyjnych amfetaminy. Późniejsze badanie wykazało, że było to blisko 5 gram narkotyku.

Mężczyzna do Przedborza przyjechał samochodem wraz z dwoma 16-latkami, również mieszkańcami woj. świętokrzyskiego. Nie potrafili oni podać powodu wizyty w innym województwie.

- Dlatego 23-latek został ukarany mandatem karnym za nieuzasadnione przemieszczanie się w czasie obowiązywania ograniczeń związanych z koronawirusem. Informacja o małoletnich natomiast zostanie przekazana w tym zakresie do sądu rodzinnego. 16-latkowie zostali odebrani z komisariatu Policji przez rodziców. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Po przesłuchaniu przyznał się do zarzutów posiadania narkotyku, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności – mówi Włodzimierz Czapla z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Dodatkowo mężczyzna został ukarany mandatami karnymi za jazdę pojazdem bez ważnych badań technicznych oraz brak przy sobie prawa jazdy.

Więcej o:
policja przedbórz narkotyki
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE