Przed nami XI Mikołajkowy ESBANK CUP w Radomsku

Przed nami XI Mikołajkowy ESBANK CUP w Radomsku

W ciągu dwóch weekendów w Radomsku, w miejskiej i powiatowej hali sportowej zagra blisko 300 dzieci.

W sobotę 5 grudnia, w sesji porannej zagrają dzieci z rocznika 2015 z RAP Radomsko, Rakowa Częstochowa, MABO Piotrków Trybunalski, APN Piotrków Trybunalski i Junior Kleszczów. W sesji popołudniowej zagrają dzieci z rocznika 2014 z klubów RAP Radomsko, Raków, APN Piotrków Trybunalski, GKS Młode Wilki Radzanów (okręg radomski).

W niedzielę 6 grudnia, zagrają dzieci z rocznika 2013 z RAP Radomsko, Raków Częstochowa, GKS Bełchatów, AP Namysłów (opolskie), Pilica Przedbórz i UKS Gmina Rozprza.

W weekend 12-13 grudnia, turniej przenosi się do hali powiatowej przy ul. Szkolnej, w której zagrają dzieci z rocznika 2012 (sobota, sesja poranna) oraz z rocznika 2011 (sesja popołudniowa). Natomiast w niedzielę od rana grają dzieci z rocznika 2010.

Wisienką na torcie będzie zamykający cały cykl turniej dla dziewcząt  „Girls Cup”, organizowany przez RAP we współpracy z JYSK Radomsko. W niedzielę 13 grudnia, od godz. 14.00 w hali powiatowej zagrają dziewczyny z RAP Girls Radomsko, Skra Ladies Częstochowa, Unia Opole, Junior Szczerców i UKS Piotrcovia.

Turniej odbywa się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych oraz bez udziału publiczności. 

W związku z tym, w turnieju nie będzie prowadzona klasyfikacja i każdy z zawodników będzie wygranym a przede wszystkim  trenerzy, którzy będą obarczeni dodatkowymi zadaniami wychowawczymi.

Więcej o:
rap rap radomsko turniej rap radomsko mikołajkowy esbank cup
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE