Przed nami trzecia edycja Malutkie RUN

10 sierpnia odbędzie się trzecia edycja Malutkie RUN. Nowością w programie imprezy jest bieg dla dzieci na dystansie 300m.

10 sierpnia odbędzie się trzecia edycja Malutkie RUN. Nowością w programie imprezy jest bieg dla dzieci na dystansie 300m.

Malutkie RUN to cykl biegów na 5 i 10 km oraz zawodów nordic walking na 5 km. Impreza odbywa się w Malutkie Resort, a uczestnicy imprezy mogą liczyć każdorazowo na pełne zieleni trasy oraz atrakcyjne nagrody. Pula nagród w każdym biegu to ponad 3000 zł, a w klasyfikacji generalnej po wszystkich biegach to ponad 10000 zł.

 

- Organizacja poprzednich zawodów pozwoliła zebrać nam cenne doświadczenie. W szczególności zadbaliśmy o oznaczenie tras, a menu pod altaną wzbogaciło się o sałatki i makarony. Fachową i bezpłatną poradą dla początkujących i zaawansowanych biegaczy będzie służył fizjoterapeuta mgr Przemysław Jureczko z Gabinetu Rehabilitacji „Forma”. – informuje Wojciech Skóra z Malutkie Resort.

 

W najbliższą niedzielę w Malutkie RUN udział będą mogli wziąć także najmłodsi, dla których przewidziano bieg na dystansie 300 m. Dla każdego uczestnika tej kategorii przewidziano dyplom, medal oraz upominki.

 

Dodatkowo wszystkie atrakcje Malutkie Resort (m.in. stadnina, mini zoo, gokarty, park linowy) oraz punkty gastronomiczne dostępne będą w atrakcyjnych, obniżonych cenach.

 

Program biegów:

08:00 - 09:30 Zapisy

09:45 Otwarcie zawodów

10:00 Start biegu 5km,

Start biegu 10km

10:05 Start Nordic Walking

11:30 Start biegu dla dzieci

12:00 Koniec limitu czasu biegu

Więcej o:
malutkie resort bieganie sport nordic walking
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE