Przed nami 23. finał WOŚP. Ruszyła rejestracja wolontariuszy

Sztab 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający w radomszczańskim MDK zachęca do rejestracji wolontariuszy.

Sztab 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający w radomszczańskim MDK zachęca do rejestracji wolontariuszy.

Wolontariuszem może zostać osoba (w przypadku osób niepełnoletnich potrzebna będzie zgoda rodziców), która wypełni ankietę (dostępną w pliku poniżej) i wraz ze zdjęciem nie mniejszym niż 800x800 pikseli dostarczy ją do MDK. Koordynatorem Sztabu 23 Finału WOŚP jest Anna Kulikiewicz. Osoby, które nie mają możliwości wykonania zdjęcia samodzielnie będą mogły to uczynić z pomocą pracowników domu kultury.

 

Po rejestracji w systemie, wygenerowane zostanie oświadczenie, które musi koniecznie zostać podpisane przez wolontariusza (lub jego rodzica, jeśli wolontariusz jest niepełnoletni). Termin rejestracji mija 12 grudnia 2014 roku lub wcześniej, w przypadku wyczerpania miejsc. 

 

Ponadto MDK jest organizatorem spotkania w sprawie organizacji Finału WOŚP, które odbędzie się 25 listopada o godz. 11:00.

 

Finał WOŚP odbędzie się 11 stycznia 2015 roku. Tym razem pieniądze zbierane będą: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.”

 

Poniżej znajdziecie również regulamin WOŚP, z którym należy się zapoznać przed rejestracją.

 

Więcej o:
wośp finał wośp wolontariusze mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE