Propozycja likwidacji filii PUP w Przedborzu to nieudolne polityczne manewry?

Propozycja likwidacji filii PUP w Przedborzu to nieudolne polityczne manewry?

Czy propozycja likwidacji fili PUP w Przedborzu to szukanie pieniędzy na podreperowanie powiatowego budżetu? Czy polityczne „manewry” radnych opozycji w Radzie Powiatu Radomszczańskiego?

Co do bezspornego ataku, nie ma wątpliwości. Wywołany do tablicy Jacek Ciecióra, kierownik filii PUP w Przedborzu, nie krył rozczarowania, niskim poziomem samorządowej dyskusji w programie „Staszczyk niezależnie”, wyemitowanym na naszym portalu 19 lutego.

– To co mówią radni, ustami jednego z radnych, niczym nie uzasadnione wnioski, budzi ogromne zdziwienie wśród zainteresowanych, a zwłaszcza osób korzystających z filii PUP w Przedborzu – mówił Jacek Ciecióra.

Gość programu zapewniał, że bezrobocie w  Przedborzu i Masłowicach wynosi od 470 do 500 osób.

– Przekazywanie informacji  opinii publicznej, że w gminie Przedbórz jest 130 bezrobotnych, to jest kompletny brak wiedzy lub celowe wprowadzanie w błąd – podkreślał Jacek Ciecióra.

Zdaniem Jacka Ciecióry, hipokryzja ludzi stojących za tym wnioskiem polega na tym, że nikt nie rozmawiał z panią burmistrz Przedborza, nie pofatygował się do filii PUP w Przedborzu.

– To nic innego jak tylko chęć zaistnienia w mediach, parcie na szkło! Nie ważne co się powiedziało ważne, że było o temacie w mediach – mówił Jacek Ciecióra.

Skąd taki pomysł? Chcieliśmy zapytać radnych Powiatu Radomszczańskiego z opozycji. Nie było to łatwe. Tylko jeden radny skomentował

– Jacek Ciecióra, jest tak „pisowski” jak wszyscy razem wzięci radni PiS w Radzie Powiatu Radomszczańskiego. Ma przełożenie, chyba pewne wpływy, może się go boją. To polityczne gierki ludzi, którzy jeszcze dużo muszą się uczyć. Proszę o nie podawanie mojego nazwiska. Jeszcze nie teraz – zaznaczył rozmówca (radny PiS w Radzie Powiatu Radomszczańskiego).

W poniedziałek 2 marca o godz 19.45, gościem programu „Staszczyk niezależnie”, będzie wnioskodawca likwidacji fili PUP w Przedborzu, Paweł Chybalski, radny PiS w Radzie Powiatu Radomszczańskiego. Oglądaj na portalu Radomsko24.pl oraz na naszym kanale na YT.

Więcej o:
pup radomsko pup przedbórz likwidacja pup
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE