Promocja Budżetu Obywatelskiego trwa

Promocja Budżetu Obywatelskiego trwa

Zespół do spraw Budżetu Obywatelskiego odbył dziś spotkanie robocze, podczas którego jego członkowie planowali dalszą promocję idei Budżetu Obywatelskiego. Jednym z takich działań będzie zbliżający się wielkimi korkami „Maraton pisania wniosków”, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia. Podczas maratonu mieszkańcy otrzymają niezbędną pomoc do poprawnego wypełnienia wniosku z pomysłem na obywatelską inwestycję.

Podczas spotkania członkowie zespołu tradycyjnie zachęcali mieszkańców Radomska do składania wniosków w II edycji Budżetu Obywatelskiego, dzięki któremu radomszczanie mają realny wpływ na to jakie inwestycje powstają w naszym mieście, a oddolna inicjatywa gwarantuje, iż inwestycje realizowane w ramach budżetu będą cieszyły się powodzeniem wśród radomszczan – ponieważ to właśnie oni wiedzą czego najbardziej im potrzeba.

- Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Maratonie pisania wniosków”. Jest to spotkanie skierowane do wszystkich mieszkańców chcących dowiedzieć się w jaki sposób prawidłowo wypełnić wniosek. Będziemy służyli radą i pomocą, przewidziana jest też obecność merytorycznych pracowników. Maraton odbędzie się 27 sierpnia w Urzędzie Miasta w godzinach 9.00-12.00, jednak nikogo nie zostawimy bez pomocy i jeśli będzie trzeba to zostaniemy dłużej – wyjaśnia Leszek Krzywiecki z zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego.

Przypomnijmy, jedną z istotniejszych zmian jakie zaszły w regulaminie II edycji Budżetu Obywatelskiego jest możliwość głosowania na dowolny projekt znajdujący się na liście.

Więcej o:
rbo radomsko bo budżet budżet obywatelski
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE