Problem śmieci. Tym razem na ul. Piastowskiej w Radomsku

Problem śmieci. Tym razem na ul. Piastowskiej w Radomsku Fot. nadesłane

Czytelnicy do naszej redakcji przysyłają zdjęcia przepełnionych koszy na śmieci oraz bałaganu obok nich. To z pewnością pokłosie artykułu: „Morze” śmieci na jednym z podwórek w centrum Radomska, który ukazał się na naszych łamach. Tym razem „mały nieporządek” przy blokach na ul. Piastowskiej w Radomsku.

Artykuł „Morze” śmieci na jednym z podwórek w centrum Radomska można znaleźć w tym miejscu.

Z kolei Czytelnik do naszej redakcji przysłał kilka zdjęć ukazujących bałagan wokół gniazd śmieciowych, obok bloków na ul. Piastowskiej.

- W blokach na Piastowskiej w zarządzie RSM nie jest lepiej. Standardzik. Co tydzień to samo – skomentował przysłane zdjęcia nasz Czytelnik.

Więcej o:
śmieci rsm radomsko śmieci przy piastowskiej radomsko śmieci
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE