Prezydent Jarosław Ferenc: Zachowajmy spokój i nie wpadajmy w panikę

Prezydent Jarosław Ferenc: Zachowajmy spokój i nie wpadajmy w panikę Fot. pixabay.com

Prezydent Radomska, Jarosław Ferenc na swoim facebookowym profilu odniósł się do sytuacji związanej z epidemią koronawirusa.

- Jak wiecie Pan premier Mateusz Morawiecki ogłosił wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego, w związku z czym obecny czas, to moment kiedy możemy i musimy wykazać się odpowiedzialnością. Za nas samych, naszych bliskich, ale też całą społeczność. Dlatego należy zastosować się do wytycznych GIS oraz zarządzeń władz, a także korzystać z wiarygodnych źródeł informacji – napisał Jarosław Ferenc.

 - Pamiętajmy, żeby zachować spokój i nie wpadać w panikę, ale dochowajmy w najbliższych dniach kilku zasad, które pozwolą nam być może przejść ten kryzys spokojniej niż dzieje się to chociażby u naszych włoskich braci – dodał.

Zobacz: Przewodniczący Rady Miasta: nie panikujmy, ale bądźmy odpowiedzialni

- Unikajmy uczestniczenia w imprezach masowych, okolicznościowych, spotkaniach towarzyskich, zgromadzeniach, zaniechajmy podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyku zakażenia, przestrzegajmy zasad zapobiegania zakażeniom przenoszonym drogą kropelkową, w tym zwłaszcza higieny rąk,  jeśli to możliwe ZOSTAŃMY W DOMU – przestrzega prezydent Jarosław Ferenc.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko jarosław ferenc
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE