Prezes PAIH z wizytą u wicewojewody łódzkiego. Rozmawiano m.in. o Radomsku

Prezes PAIH z wizytą u wicewojewody łódzkiego. Rozmawiano m.in. o Radomsku Fot. nadesłane

Na zaproszenie Krzysztofa Ciecióry, wicewojewody łódzkiego w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim gościł Krzysztof Drynda - prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

W ramach wizyty prezes Krzysztof Drynda uczestniczył w spotkaniu z przedsiębiorcami oraz przedstawicielami biznesu z terenów naszego województwa. W czasie posiedzenia rozmawiano o tym jak Polska Agencja Inwestycji i Handlu może wspierać łódzkie firmy.Została przeprowadzona bardzo merytoryczna dyskusja, gdzie prezes Drynda podzielił się swoim doświadczeniem wynikającym z pracy dla Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

- Województwo łódzkiej jest dobrze skomunikowane i ma bardzo dobrą ofertę. Chcemy wspierać przedsiębiorstwa z województwa łódzkiego – mówił Krzysztof Drynda, prezes PAIH

- Macie tutaj świetnego ambasadora, Krzysztofa Cieciórę, który doskonale reprezentuje i wspiera łódzki biznes w siedzibie PAIH – dodał.

Wraz z wicewojewodą odpowiadali na pytania i wątpliwości zaproszonych gości, dotyczące prowadzonych przez nich działalności, rozwoju przedsiębiorstw i szans, jakie daje współpraca z instytucjami. W trakcie spotkania była mowa o tym, jakie korzyści może przynieść do dla Radomska.

Jak wiadomo Radomszczańska Strefa Ekonomiczna jest częścią Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która jest jedną z najlepszych na świecie, co potwierdzają liczne konkursy.

Wspólnie z Markiem Michalikiem - prezesem ŁSSE, prezes PAIH zapoznał się z ofertą jaką „strefa” ma dla inwestorów.

- Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna ma wiele ciekawych terenów, ja jednak szczególnie zachęcam prezesa, żeby zagraniczni inwestorzy decydowali się lokować swoje środki w Radomsku. Jest to miejsce wielu możliwości – opowiadał Krzysztof Ciecióra, wicewojewoda łódzki.

Więcej o:
krzysztof drynda paih spotkanie wizyta krzysztof ciecióra
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE