Prace gwarancyjne na A1. Będą utrudnienia!

Prace gwarancyjne na A1. Będą utrudnienia!

W najbliższy poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r. na autostradzie A1 ruszają prace gwarancyjne, które potrwają do pierwszej połowy czerwca. Dotyczą one naprawy dylatacji wiaduktu autostradowego na 303-im kilometrze drogi (ok. 3 km na północ od węzła Brzeziny).

Prace prowadzone będą na obu jezdniach, ale podzielono je na kilka etapów:

- Od 19 – 28 kwietnia na pasach: wolnym i awaryjnym, na jezdni w kierunku Gdańska, natomiast od 29 kwietnia do 5 maja będą kontynuowane na pasie szybkim.

- 10 maja prace przeniesione będą na jezdnię w kierunku Katowic. Podobnie, jak w poprzednim przypadku, zaczną się na pasie awaryjnym i wolnym i będą tam prowadzone do 23 maja, natomiast między 24 maja i 6 czerwca prowadzone będą na pasie szybkim (kierunek Katowice).

- W czasie prowadzonych prac, części jezdni wyłączona będzie z ruchu na długości zaledwie 250 metrów. Jazda będzie możliwa wolnym lub szybkim pasem, zależnie od etapu prac. W czasie robót będą obowiązywały dwa ograniczenia prędkości. Podczas prac na pasach: awaryjnym i wolnym - do 60 km/h, podczas prac na pasie szybkim - do 80 km/h – mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA.

Więcej o:
a1 prace gwarancyjne utrudnienia gddkia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE