Praca z ludźmi i dla ludzi

Praca z ludźmi i dla ludzi

W ramach dorocznych, Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika Socjalnego zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej. W kategorii Pracownik Socjalny Województwa Łódzkiego w roku 2020, pierwsze miejsce zdobyła Iwona Wlaźlak. Pani Iwona pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomsku.

- Nie sądzę, że robię coś nadzwyczajnego. Swoją pracę traktuje jak pasję i powołanie. Nie wyobrażam sobie innego zajęcia - mówi Iwona Wlaźlak w rozmowie z Irkiem Staszczykiem.

Mimo, że pracownikiem socjalnym jest 36 lat, to zaznacza, że zawód ten stawia codziennie poważne wyzwania.

- Praca odpowiedzialna i z poważnymi wyzwaniami. Praca z ludźmi i dla ludzi. Często powtarzam jesteśmy lekarzami ludzkich dusz - dodaje Iwona Wlaźlak.

Na tym nie koniec wyróżnień dla pracowników MOPS w Radomsku. W kategorii Pracownik Pomocy Społecznej Województwa Łódzkiego Roku 2020, wyróżnienie zdobyła Joanna Jurczyk, a w kategorii Pracownik Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej Województwa Łódzkiego Roku 2020 wyróżnienie zdobyła Daria Gałda, na co dzień asystent rodziny.

Cała rozmowa z Iwoną Wlaźlak na portalu Radomsko24.pl, w poniedziałek 7 grudnia o godz. 19.45, w progranie „Staszczyk niezależnie”.

 

 

Więcej o:
mops radomsko mops staszczyk niezależnie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE