Praca czeka w Manuli Hydraulics

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku organizuje Giełdę Pracy dla Manuli Hydraulics Polska S.A. na stanowiska:

1. Operator maszyn i urządzeń
Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, chęci do podjęcia długofalowej współpracy, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferta skierowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

2. Pracownik magazynu.      
Wymagania: wykształcenie min. średnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/operatora wózka widłowego, mile widziane posługiwanie się programem SAP/AMES, dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych, aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi – warunek konieczny. Oferta skierowana dla mężczyzn.

Giełda odbędzie się 21 stycznia 2016 r. (czwartek) od godz. 12.00.     

Firma Manuli Hydraulics Polska S.A zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na pełny etat oraz pakiet socjalny (karta MultiSport, dofinansowanie do stołówki, bony świąteczne).              

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42.

info: PUP Radomsko

Więcej o:
pup urząd pracy szkolenie giełda pracy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE