Pożegnanie Lata z Powiatem Radomszczańskim

Pożegnanie Lata z Powiatem Radomszczańskim Fot. Starostwo Powiatowe

W ostatni weekend na stanicy WOPR Zbiornik Wodny w Zakrzówku Szlacheckim odbył się event „Zakończenie Lata z Powiatem Radomszczańskim”.

W ramach wydarzenia grupa rowerowo.pl. zorganizowała rajd rowerowy. Cykliści ruszyli spod Starostwa Powiatowego w Radomsku i w rodzinnej atmosferze dojechali do miejsca zbiórki. Odbył się także spływ rzeką Wartą od miejscowości Bobry do miejscowości Zakrzówek Szlachecki, przygotowany przez radomszczański oddział WOPR.

Na bazie WOPR na wszystkich uczestników wydarzenia czekał poczęstunek. Były konkursy z ciekawymi nagrodami. OSP KSRG w Radziechowicach Drugich przygotowało pokaz sprzętu strażackiego używanego w działaniach. Dodatkową atrakcją była kurtyna wodna. Nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym czuwali funkcjonariusze KPP Radomsko.

Poza wieloma atrakcjami, spotkanie było doskonałą okazją do wzajemnego poznania się oraz do promocji turystycznych walorów Powiatu Radomszczańskiego.

W imieniu Zarządu Powiatu Radomszczańskiego podziękowania za udział w „Zakończeniu Lata z Powiatem Radomszczańskim” złożył wicestarosta Jakub Jędrzejczak.

Więcej o:
zakończenie lata z powiatem radomszczańskim rajd rowerowy spływ rzeką wartą wopr radomsko zakrzówek szlachecki zakończenie lata
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE