Powrót na strzelnicę

Powrót na strzelnicę

Po kilku miesiącach przerwy, zawodnicy Okręgowego Klubu Strzelectwa „10-tka” Radomsko, powrócili na strzelnicę.

W piątek 19 czerwca, w Sulmierzycach  przeprowadzono egzamin na patent strzelecki. Po tygodniach przygotowań i nauki, grupa  klubowiczów uzyskała kwalifikacje do profesjonalnego uprawiania strzelectwa.

Dzień później, w sobotę 20 czerwca, również w Sulmierzycach, odbyła się konsultacja szkoleniowa młodzików zrzeszonych w klubach strzeleckich województwa. Klub był głównym organizatorem szkolenia, które poprowadził trener - koordynator Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Najmłodsi zawodnicy strzelający wyczynowo spotkali się po raz pierwszy po długim postoju.

- Była to okazja to sprawdzenia w ramach strzelań kontrolnych aktualnego wyszkolenia zawodników. Nasi młodzicy strzelający konkurencje pistolet pneumatyczny wypadli bardzo dobrze. Wśród dziewcząt Joasia Kucharska uplasowała się na 2 miejscu. Natomiast nasi chłopcy rywalizowali między sobą. Najlepiej strzelanie wykonał Adam Wieczorek. Za nim był Artur Kucharski i Filip Makowski – mówi Sławomir Dziegieć z klubu „10-tka” Radomsko.

Również w sobotę reprezentant klubu Tomasz Niezabitowski uczestniczył na strzelnicy w Kochcicach w zawodach Shoot of w konkurencji strzelba gładkolufowa. Tomek wystrzelał 2. miejsce.

W niedzielę 21 czerwca, klub gościł zawodników w zawodach „Szybka trójka - 2020. Zawody odbyły się na Strzelnicy Sportowej Gminy Kobiele Wielkie w Jasieniu. Klubowicze rywalizowali w trudnych konkurencjach dynamicznych strzelając z pistoletu, karabinu oraz strzelby gładkolufowej.

Więcej o:
wiktor blada oks 10-tka radomsko strzelectwo radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE