Powiatowa Wigilia 2022. Zarząd Powiatu zaprosił na opłatkowe spotkanie

Powiatowa Wigilia 2022. Zarząd Powiatu zaprosił na opłatkowe spotkanie Fot. Wojciech Bojdo/UM Radomsko/Starostwo Powiatowe w Radomsku

W piątek, 16 grudnia 2022 r. w Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Radomsku odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Zarząd Powiatu Radomszczańskiego.

Na spotkaniu, oprócz gospodarzy - starosty Beaty Pokory, wicestarosty Małgorzaty Lewandowskiej oraz pozostałych członków Zarządu Powiatu - obecni byli przedstawiciele władz miasta, radni, wójtowie, burmistrzowie, dyrektorzy szkół, komendanci policji i straży pożarnej. Nie zabrakło również przedstawicieli Lasów Państwowych, placówek kulturalnych, stowarzyszeń oraz organizacji.

Część artystyczną przygotowali członkowie grupy „Rekwizytornia Teatr” oraz zespół „Tęczowe Nutki” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Po części artystycznej przyszedł czas na modlitwę, życzenia i podziękowania. Najpierw oficjalnie - przed mikrofonem, później nieco intymniej i z opłatkiem w ręku, samorządowcy życzyli sobie spełnienia marzeń oraz realizacji założonych celów.

- Mija rok 2022. To czas refleksji i podsumowań. Myślę, że każda osoba obecna na tej sali ma swój udział w tym, co udało nam się wspólnie zrealizować. Za tę pracę, za współpracę, za pomoc, wsparcie, dobre słowo, modlitwę, za każdą rozmowę... serdecznie dziękuję. Na zbliżające się święta życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i rodzinnej, ciepłej atmosfery. Na nowy rok - również zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech ta maleńka rodząca się miłość zagości w Państwa domach, sercach i pozostanie w nich przez cały kolejny rok - mówiła do zebranych starosta Beata Pokora.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański wigilia wigilia powiatowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE