Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku wznawia częściowo działalność

Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku wznawia częściowo działalność Fot. Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku

Od wtorku 19 maja 2020 r. Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku częściowo wraca do funkcjonowania. Do użytku oddane zostaną w pierwszej kolejności Arena Główna, Squash oraz Sala Fitness.

- Czując się odpowiedzialni za Państwa bezpieczeństwo podczas pobytu w naszej placówce oraz troszcząc się o Państwa zdrowie, wprowadziliśmy procedury i środki prewencyjne, które stanowią priorytet dla naszych pracowników. Dotyczą one utrzymania szczególnej higieny i czystości w salach treningowych oraz częściach wspólnych hali – mówi Dawid Nowak, kierownik Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

Procedury sanitarne w Powiatowej Hali Sportowej:

- Systematyczna dezynfekcja odpowiednimi środkami wszystkich elementów wymagających dezynfekcji w częściach wspólnych: blat recepcyjny, klamki, wyposażenie toalet, poręcze oraz wszystkie inne elementy narażone na częsty dotyk jak również urządzenia i sprzęt sportowy po każdej grupie i każdym użyciu,
- Pracownicy Hali używają rękawiczek i odzieży ochronnej oraz zostali zobligowani do szczególnej kontroli swojego stanu zdrowia oraz przestrzegania zaostrzonych procedur dotyczących higieny i czystości.
- W różnych punktach hali (przy wejściu głównym oraz poszczególnych salach) ustawione zostały środki dezynfekujące.

- Zapewniamy, że robimy wszystko, aby Państwa pobyt w naszej placówce był bezpieczny, spokojny i pozostawił pozytywne wrażenia – podkreśla Dawid Nowak.

Więcej o:
radomsko powiatowa hala sportowa wznowienie działalności
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE