Powiat radomszczański: Działki na sprzedaż!

Powiat radomszczański: Działki na sprzedaż! Fot. Powiat radomszczański

Zarząd Powiatu Radomszczańskiego ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek niezabudowanych położonych w Strzałkowie (gmina Radomsko). Odbędzie się on w dniu 25 sierpnia 2022 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Radomsku przy ul. Leszka Czarnego 22 (w sali 208).

Do sprzedaży przeznaczono zostało sześć działek. Obecnie nie są one objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jak również nie zostały wydane dla nich warunki zabudowy. W ewidencji gruntów i budynków nieruchomości oznaczone są jako użytek R IVa., stanowią teren niezagospodarowany. Działki mają kształt prostokąta o wymiarach: szer. ok. 25m, dł. ok. 43m. Posiadają bezpośredni dostęp do drogi gminnej (ulica Siemiradzkiego w Strzałkowie). W drodze przebiegają elementy infrastruktury technicznej (sieć gazowa i telekomunikacyjna). W sąsiedztwie nieruchomości przebiegają elementy infrastruktury technicznej w postaci linii energetycznej i wodociągowej.

Uzbrojenie nieruchomości oraz jej sąsiedztwa uwidocznione jest na mapach sytuacyjno-wysokościowych będących w zasobie geodezyjnym, prowadzonym przez Starostwo Powiatowe w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22 (parter).

Szczegóły TUTAJ.

Więcej o:
przetarg powiat radomszczański działki na sprzedaż radomsko działki na sprzedaż powiat radomszczański
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE