Powiat nagrodził najlepszych sportowców

 Powiat nagrodził najlepszych sportowców Fot. Starostwo Powiatowe

Już po raz kolejny przyznano nagrody dla najlepszych sportowców Powiatu Radomszczańskiego. Wręczono je zawodnikom za osiągnięte wyniki, a także trenerom, dzięki którym niejednokrotnie nie byłoby takich sukcesów.

Brązowy medal w pchnięciu kulą 3 kg dla Wiktorii Fronczyk z LUKS Strzałków, złoto i tytuł Mistrza Polski w konkurencji pistolet pneumatyczny dla Wiktora Blada z Okręgowego Klubu Strzeleckiego Sportowego „10-ka” to jedni z wyróżnionych sportowców. We wtorek nagrody za osiągnięte wyniki we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym z rąk starosty Andrzeja Pluteckiego, wicestarosty Roberta Zakrzewskiego oraz członka zarządu Urszuli Rorat odebrali m.in. Klaudia Głąb, Dorota Kubica, Patryk Barański, Katarzyna Żabińska, Klaudia Winkler z Ludowego Klubu Sportowego w Dobryszycach oraz Cezary Bączek i Łukasz Centkowski z Uczniowskiego Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego „Radomsko” - Sekcja Podnoszenia Ciężarów.

- Te nagrody to efekt waszej ciężkiej pracy. Jesteście na początku drogi na prawdziwy szczyt, dlatego życzę Wam, byście pokazali, na co was stać – zaznaczył Andrzej Plutecki.

Nagrody odebrali również trenerzy prowadzący szkolenie zawodników. Byli to: Sebastian Ołubek z LKS w Dobryszycach, Daniel Wróblewski z LUKS „Strzałków”, Sławomir Dziegieć z OKSS 10-tka i Sławomir Bera z UMLKS Radomsko.

info: Starostwo Powiatowe

Więcej o:
powiat radomszczański szkoły radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE