Poważny wypadek na ul. Wyszyńskiego w Radomsku. Samochody zmiażdżone. Jeden z kierowców uciekł

Fot. W. Bojdo

Do poważnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych doszło w czwartek, 7 października 2021 r. po godz. 14.00 na ul. Wyszyńskiego w Radomsku.

- Otrzymaliśmy informację, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i że potrzebna będzie nasza pomoc przy wydostaniu osób z pojazdów. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że faktycznie uszkodzone są dwa pojazdy. W jednym z pojazdów był mężczyzna, którego musieliśmy wydostać. Mężczyzna ten został przewieziony do szpitala. Kierowca drugiego z pojazdów oddalił się z miejsca zdarzenia – relacjonuje Marek Jeziorski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Radomsku.

 

[AKTUALIZACJA] Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mazdą 24-letni mieszkaniec Radomska, jadąc ul. Słoneczną, zbliżając się do skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego, nie zastosował się do znaku STOP. Nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem passatem. Wówczas doszło do zderzenia. Kierowca passata uciekł. Kierowca mazdy został przewieziony do szpitala. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają życiu.

W miejscu wypadku występują utrudnienia komunikacyjne.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko policja radomsko wypadek ulica wyszyńskiego radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE