Pow. piotrkowski: policjanci uratowali niedoszłą samobójczynię

Pow. piotrkowski: policjanci uratowali niedoszłą samobójczynię

Policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która chciała popełnić samobójstwo. Szybkie i zdecydowane działanie pozwoliło na uratowanie jej życia. 52-latka w porę trafiła pod opiekę lekarza.

W piątek, 18 grudnia 2020 roku po godzinie 18:00 dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która najprawdopodobniej chce odebrać sobie życie. Na miejsce niezwłocznie pojechali policjanci z komisariatu w Wolborzu. W domu, w którym miała przebywać kobieta było zgaszone światło. Pomimo pukania nikt nie otwierał drzwi. Policjanci skontaktowali się z córką kobiety, która wcześniej wezwała patrol. Kobieta oświadczyła, że jej mama w rozmowie telefonicznej oświadczyła, że jest w domu i zażyła dużą ilość leków. Po tej informacji, policjanci bez chwili wahania wybili szybę w drzwiach aby dostać się do wnętrza.

Po sprawdzeniu pomieszczeń, na piętrze domu odnaleźli nieprzytomną kobietę. Niezwłocznie podjęli reanimacje, jednocześnie wzywając pogotowie. Kobieta odzyskała przytomność przed przyjazdem medyków.

Szybkie i zdecydowane działanie pozwoliło na uratowanie 52-latce życia. Kobieta na czas trafiła pod opiekę lekarzy.

(info: KMP Piotrków Tryb.)

Więcej o:
policja piotrków powiat piotrkowski wolbórz próba samobójstwa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE