Pow. piotrkowski: nie żyje 24-letnia kobieta. Wjechała samochodem w budynek

Pow. piotrkowski: nie żyje 24-letnia kobieta. Wjechała samochodem w budynek Fot. KMP Piotrków Tryb.

Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło rankiem 6 października 2020 roku w miejscowości Podolin. 24-letnia kobieta kierująca toyotą yaris uderzyła w budynek mieszkalny. Poniosła śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 6 października 2020 roku około godziny 6.00 rano 24-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego kierująca toyotą yaris jechała drogą gminną od strony Biskupiej Woli. Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, w miejscowości Podolin, na skrzyżowaniu w kształcie litery T, zamiast skręcić, kobieta pojechała na wprost. Jej samochód przebił ogrodzenie, a następnie uderzył w ścianę budynku mieszkalnego. 24-latka poniosła śmierć na miejscu.

Mieszkańcowi budynku, który znajdował się wewnątrz, nic się nie stało. Zlecona przez prokuratora sekcja zwłok wyjaśni, czy kierująca znajdowała się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, zebrali ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają piotrkowscy policjanci.

(info: KMP Piotrków Tryb.)

Więcej o:
piotrków trybunalski policja piotrków śmiertelny wypadek podolin
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE