Pow. bełchatowski: Uprawiał marihuanę przy łóżku

Pow. bełchatowski: Uprawiał marihuanę przy łóżku Fot. archiwum

27-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego usłyszał zarzuty uprawy konopi indyjskich oraz posiadania suszu marihuany. Zakazane rośliny zatrzymany uprawiał w mieszkaniu. Za przestępstwa narkotykowe podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

23 marca, tuż przed godziną 22.00, funkcjonariusze z Wydziału Prewencji bełchatowskiej policji zostali wysłani na interwencję domową do miejscowości Oleśnik w gminie Bełchatów. Zgłoszenie dotyczyło nietrzeźwego, agresywnie zachowującego się mężczyzny. Na miejscu okazało się, że agresor wyszedł z mieszkania zgłaszającego jak tylko dowiedział się, że na miejsce wezwany został patrol plicji. Jednak 27-latka stróże prawa zastali na terenie posesji.

W pomieszczeniach przez niego zajmowanych mundurowi znaleźli trzy rośliny konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. Jedną uprawiał w donicy przy swoim łóżku. Dwie pozostałe w warunkach specjalne na ten cel przygotowanych. Stróże prawa zabezpieczyli również słoik z suszem marihuany oraz lampy i nawóz służące do prowadzenia uprawy. Podejrzewany o przestępstwo narkotykowe został zatrzymany. Usłyszał zarzuty. Prowadzenie uprawy konopi indyjskich oraz posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
kpp bełchatów marihuana bełchatów bełchatów narkotyki policja narkotyki bełchatów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE