Potrzebna krew dla chorej na białaczkę 11-letniej córki policjanta

Potrzebna krew dla chorej na białaczkę 11-letniej córki policjanta Fot. KPP Bełchatów

11-letnia córeczka policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie pilnie potrzebuje krwi! Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę. Rozpoczął się właśnie pierwszy etap długotrwałego leczenia w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy ul. Spornej, na Oddziale Pediatrii, Onkologii i Hematologii.

Dziewczynka potrzebuje krwi o grupie 0RH+. Osoby, które chcą pomóc, a moją inną grupę krwi również mogą zgłaszać się, ponieważ krew jest potrzebna dla ratowania życia.

Krew można oddać w punktach krwiodawstwa, ze wskazaniem na Ewę Kobylińską, podając nazwę szpitala: Uniwersytecki szpital Kliniczny przy ul. Spornej w Łodzi, Oddział Pediatrii, Onkologii i Hematologii.

Dodatkowo zbiórka krwi dla Ewy odbędzie się 19 sierpnia 2020 roku w godzinach 12.00-15.00. Tego dnia przed budynkiem KPP w Bełchatowie stanie ambulans i wszystkie osoby, które chcą i mogą pomóc będą wówczas mogły oddać krew.

Więcej o:
policja policja bełchatów białaczka zbiórka krwi ewa kobylińska
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE