Poszukiwani sprawcy dewastacji mienia

Radomszczańscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia w rejonie ulicy Rolnej. O pomoc w poszukiwaniu sprawców dewastacji proszą również sami poszkodowani. Na naszą redakcyjn...

Radomszczańscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia w rejonie ulicy Rolnej. O pomoc w poszukiwaniu sprawców dewastacji proszą również sami poszkodowani.

Na naszą redakcyjną skrzynkę nadeszła wiadomość:

W nocy z 28 na 29 lipca około północy kilkuosobowa grupa niszczyła kontenery na śmieci znajdujące się przy skrzyżowaniu ulicy Rolnej z Tysiąclecia (przy wyjeździe z ulicy Lipowej). Następnie grupa idąc ulicą Rolną dopuściła się dewastacji tablic umieszczonych na płotach. Zaalarmowani hałasem mieszkańcy zareagowali – w odpowiedzi osobnicy obrzucili budynki kamieniami i zbiegli. Wezwany patrol policji nie zdołał namierzyć sprawców. Tydzień później – w nocy z piątku na sobotę (2-3 sierpnia), między godziną drugą, a trzecią powtórzyła się dewastacja. Tym razem oprócz zrywanych tablic strzelano metalowymi kulkami w okno domu, najprawdopodobniej z wiatrówki. Za informacje, które pomogą doprowadzić do znalezienia sprawców przewidziana jest nagroda – minimum 500 złotych. Gwarantuję całkowitą anonimowość.

 

Mail kontaktowy - mam.informacje@gmail.com

 

Informacje można zgłaszać również na policję.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE