Postaw zakład!

Postaw zakład!

Zakłady bukmacherskie rozwijają się w bardzo dynamicznym tempie. Z perspektywy czasu należy przyznać, że wprowadzenie nowej ustawy hazardowej nie tylko ograniczyło nielegalne praktyki, lecz także doprowadziło do przekomponowania rynku i pojawienia się bukmacherów proponujący bezpieczną i ciekawą rozrywkę. Co się zmieniło? Prawie wszystko.

  1. Zakłady bukmacherskie po ustawce
  2. BETFAN - zakłady sportowe i nie tylko

Zakłady bukmacherskie po ustawce

Od czasu kiedy wprowadzono nowe przepisy dotyczące zakładów bukmacherskich, sytuacja w branży zmieniła się diametralnie. Wyeliminowano z rynku nieuczciwych bukmacherów, a nowo powstające zakłady okazały się znacznie ciekawsze i profesjonalniej prowadzone od swoich poprzedników. Poprawiła się komunikacja z graczami, zniknęły prawie całkowicie oszustwa finansowe, pojawiły się ciekawe bonusy i promocje, którymi bukmacherzy zachęcają do gry na swoich platformach. Oczywiście wszystko to nadal można udoskonalać, co pokazuje przykład nowych zakładów bukmacherskich BETFAN, które wprowadziły na rynek zupełnie nową ofertę, nie uszczuplając jednocześnie zestawu tradycyjnych rozgrywek sportowych, których wyniki nadal można obstawiać.

BETFAN - zakłady sportowe i nie tylko 

Zakłady bukmacherskie BETFAN proponują swoim graczom nie tylko bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych, ale i zakłady wykraczające poza pojęcie zakładów sportowych. Na platformie bukmachera obstawiać można bowiem zakłady związane z szeroko rozumianą rozrywką. BETFAN to pierwszy bukmacher, który wprowadził takie rozwiązanie do swojej oferty, ale można podejrzewać, że i inni niedługo pójdą w jego ślady. Do tej pory zakłady bukmacherskie swoją ofertę kierowały właściwie wyłącznie do pasjonatów sportu, ewentualnie osób, które przynajmniej w minimalnym stopniu śledziły konkretne rozrywki. Ewidentnie brakowało jednak propozycji dla osób, które mają w sobie żyłkę hazardzisty, natomiast niekoniecznie pasjonują się sportem. Młody bukmacher postanowił więc coś z tym zrobić. Tak powstał dział rozrywka, w którym można znaleźć zakłady związane z show-biznesem, polityką, mediami, ekonomią, a nawet walutami i pogodą. W takich zakładach wziąć udział może właściwie każdy, kto ma ochotę spróbować swoich sił w hazardowych zmaganiach. Tym samym BETFAN nawiązuje do korzeni sztuki bukmacherskiej, która nie ograniczała się wyłącznie do rozgrywek sportowych. Na Zachodzie i w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej tego typu zakłady są bardzo popularne, można więc domyślać się, że i w Polsce zrobią one prawdziwą bukmacherską karierę.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE