Posłanka Sowińska przekazała słynny szalik na aukcję WOŚP

Posłanka Sowińska przekazała słynny szalik na aukcję WOŚP

28. Finał WOŚP coraz bliżej. W tym roku orkiestra zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Celebryci, politycy, influencerzy ochoczo włączają się w zbiórkę. Swoją cegiełkę postanowiła dorzucić Posłanka Anita Sowińska. Na popularne w internecie aukcje Allegro przeznaczyła swój sławny szalik, z którym ślubowała w trakcie pierwszego posiedzenia Sejmu RP.

Posłanka Anita Sowińska na swoim profilu na Facebooku tak zachęca do licytacji szalika:

Pamiętacie mój sławny szalik z napisem KONSTYTUCJA, który miałam ze sobą w trakcie pierwszego posiedzenia Sejmu, podczas ślubowania poselskiego? Pragnę przekazać go na aukcję WOŚP. Wielu i wiele z Was pytało mnie, gdzie można go kupić? Teraz każdy i każda może go sobie wylicytować. Dodatkowo, zwycięzcę lub zwyciężczynię zaproszę na kolację w Warszawie!

Licytacja rozpoczęła się 1 stycznia i potrwa 10 dni. Po dwóch dniach, kwota wynosiła już 460 złotych. Na dzień 8 stycznia cena wzrosła do 725 zł.

Szalik można licytować pod adresem:
https://allegro.pl/oferta/szalik-konstytucja-poslanka-anita-sowinska-8822833080

Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia 2020 r. podczas 28. Finału WOŚP zbierane będą pieniądze „Dla dziecięcej medycyny zabiegowej”.  W Radomsku do akcji przyłączyło się 230 wolontariuszy, którzy będą kwestować również w Żytnie, Kietlinie, Strzałkowie, Strzelcach Małych, Zamościu, Gomunicach, Kodrębie oraz Gidlach.

Sztab 28. finału WOŚP tradycyjnie będzie mieścił się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Czytaj także: Program 28. Finału WOŚP w Radomsku

Więcej o:
wośp 2020 sztab wośp radomsko posłanka anita sowińska wośp szalik konstytucja licytacja wośp 2020
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE